Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserem w zmarszczki

Zmarszczki są widoczne z reguły w okolicy oczu i ust. Tam skóra jest bardzo wiotka. Pozbywanie się zmarszczek w tych okolicach wymaga użycia nowoczesnych sprzętów. Ciekawą z opcji jest między innymi zabieg laserem, który pomaga zlikwidować bruzdy. Laser, używany w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna posiada skanery, pomagające uzyskać lepsze rezultaty.

Efekty zabiegu usuwania zmarszczek

Po przeprowadzonym zabiegu skóra staje się dostrzegalnie ujędrniona. Poprawę kondycji skóry będzie widać w gruncie rzeczy natychmiast. Przez kilka pierwszych dni po wykonaniu peelingu laserowego mniej zauważalne są jakiekolwiek przebarwienia. Gdy mija miesiąc zauważalnie wygładzone są bruzdy. Skóra odzyskuje utracony blask.

Kiedy nie można wykonywać zabiegu?

Peeling laserowy ma identyczne ograniczenia jak inne zabiegi laserowe. Przed jego wykonaniem należy skontaktować się z lekarzem specjalistą. Głównymi przeciwwskazaniami są cukrzyca, różnego rodzaju infekcje i problemy wątrobowe. Nie wolno poddawać się zabiegowi laserowemu w okresie ciąży oraz laktacji. Peelingu laserowego nie powinno się przeprowadzać u pacjentów posiadających tatuaże, znamiona oraz świeżą opaleniznę. Do zabiegu nie klasyfikują się pacjenci, zażywający tabletki z hormonami, moczopędne, antydepresyjne, retinoidy oraz tetracykliny.

Laserowe minimalizowanie zmarszczek - gdzie wykonać zabieg?

Laserowe likwidowanie bruzd w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie przeprowadza się mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Peeling laserowy odbywa się z zastosowaniem wysokiej jakości urządzeń. Zabieg jest w stu procentach efektywny. Zabieg ten poleca się kilkukrotnie powtórzyć. Pomiędzy sesjami powinno być dwa miesiące przerwy. Cena zabiegu laserowego to 350 złotych. Dzięki niemu wreszcie pozbędziesz się zmarszczek.

Po zabiegu zwykle pojawia się zarumienienie i nieduże obrzmienie. Skóra twarzy wydaje się przesadnie opalona. Rumień z reguły znika po trzech dniach. Po kilku dniach skóra twarzy lekko ciemnieje oraz zaczyna się złuszczać. Kiedy minie siedem dni, wszystkie przypadłości przechodzą.

Laserowe redukowanie zmarszczek - podejmij słuszną decyzję

Jeśli pragniesz raz na zawsze pozbyć się zmarszczek na konkretnej części twarzy, ale nie masz ochoty poddawać się ryzykownym operacjom, laserowe usuwanie zmarszczek będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Nim zdecydujesz się na zabieg, porozmawiaj z lekarzem. Z chęcią odpowiemy na każde pytania i pomożemy Ci uzyskać pożądany rezultat.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami