Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Korekta powiek laserem

Laserowy lifting powiek w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna jest wykonywany wysokiej jakości laserami. Ten nowoczesny zabieg polega na odparowywaniu powierzchniowych warstw naskórka i ogrzewaniu głębokich warstw skóry. Przez to naskórek się złuszcza, a włókna kolagenowe odbudowują. Podczas liftingu powiek wykorzystuje się profesjonalne zabezpieczenia na oczy, przez co jest on w stu procentach bezinwazyjny. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów, poleca się wykonanie zabiegu powtórnie. W krakowskiej Vesunie zabieg wykonywany jest przez wyspecjalizowanego lekarza

Na jakie efekty można liczyć?

Lifting powiek ma na celu w szczególności zredukowanie zmarszczek w okolicy powiek. Prócz tego zabieg regeneruje skórę. Idealnie redukuje też bruzdy nazywane kurzymi łapkami. Taki zabieg pozwala osiągnąć efekt zbliżony do tego, który osiągamy operacyjnie. Efekty są widoczne po siedmiu dniach, z kolei kompletna regeneracja naskórka może trwać znacznie dłużej, nawet kilka miesięcy.

Kto skorzysta na takim zabiegu?

Lifting powiek polecany jest wszystkim, którzy chcą pozbyć się zmarszczek. Zaleca się go również kobietom, które nie chcą decydować się na operację. Tego typu osób jest bardzo dużo, ponieważ zabieg chirurgiczny niesie za sobą ryzyko różnorakich powikłań. Lifting powiek pozwoli Ci osiągnąć wymarzony efekt bez zabiegu chirurgicznego. Na zabieg wydać trzeba 800 złotych. Istnieje też opcja wykupienia zabiegów w pakiecie w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie. Ograniczenia do przeprowadzenia nieinwazyjnego liftingu są dokładnie takie same jak przy wszystkich innych zabiegach laserem. Nie zaleca się go kobietom spodziewającym się dziecka lub karmiącym piersią, zażywającym leki minimalizujące krzepliwość krwi. Padaczka i cukrzyca także wykluczają pacjenta z zabiegu.

Zalety

Nieoperacyjny lifting powiek z dobrym skutkiem zastępuje skalpel. Wynikiem zabiegu jest zredukowanie zmarszczek. Nie ma potrzeby przechodzenia żadnej rekonwalescencji. Taki zabieg nie niesie ze sobą powikłań, które pojawiają się w przypadku zabiegu chirurgicznego. Pacjent otrzymuje ochronę na oczy, dzięki czemu lifting nie jest ryzykowny.

Jeżeli chcesz pozbyć się bruzd oraz odmłodzić skórę, laserowy lifting powiek spełni Twoje wymagania. Ta metoda spowoduje, że ubędzie Ci lat. Poprawi Twój wygląd, lecz również dodaje pewności siebie. Jest także idealną opcją w przeciwieństwie do zabiegów przy użyciu skalpela. Jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z lekarzami Vesuny, którzy chętnie wytłumaczą na czym polega lifting.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami