Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowa plastyka pochwy

Zwężanie okolic intymnych to popularny zabieg ginekologii estetycznej. Jest ona dziedziną medycyny estetycznej, która ostatnimi czasy znacznie się rozpowszechnia. Ten zabieg skierowany jest do pacjentek, chcącym poprawić wielkość miejsc intymnych. Jest to zabieg rekomendowany również paniom chorującym na rozluźnienie mięśni pochwy. Dolegliwość ta dotyczy pań, które zdecydowały się na poród naturalny oraz pacjentek po klimakterium.

Kwestia bezpieczeństwa

Zabieg laserowego zwężania pochwy wykonywany w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie jest stuprocentowo bezpieczny. Przeprowadzenie go nie stanowi ryzyka powikłań. Nie potrzebuje on także okresu rekonwalescencji. Tego typu zabieg w krakowskiej Vesunie przeprowadzają tylko wykwalifikowani lekarze. To oni dostarczają kobietom użyteczne informacje dotyczące zabiegu. Gwarantujemy, że ta metoda nie wymaga hospitalizacji.

Obkurczanie pochwy - efekty

Z powodu obkurczania pochwy, tworzone są nowe włókna kolagenowe. Przez to mięśnie pochwy są bardziej elastyczne i napięte. Po laserowego zabiegu obkurczania pochwy pani może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków. Zabieg zwężania pochwy pomaga wyzbyć się problemu. Wygląd okolic intymnych pozytywnie się zmienia oraz powraca satysfakcja z życia seksualnego. Co równie istotne, oddziałuje on pozytywnie na psychikę pacjentek.

Zabieg laserowego zwężania pochwy - szczegóły

EXILIS ELLITE INTYMA jest aparatem stosowanym do wykonywania zabiegów obkurczania pochwy. Jest on niezwykle nowoczesny i znacząco różny od metod operacyjnych. Wiązały się one z niebezpieczeństwem powikłań oraz rekonwalescencją. Po przebytym zabiegu nie ma przeciwwskazań, żeby pacjentka powróciła do normalnej aktywności bez czasu oczekiwania. Zabieg kosztuje około czterystu złotych. Uprzednio można porozmawiać z lekarzem ginekologii estetycznej.

Zalety zabiegu

Mimo tego, że zabiegi ginekologii estetycznej nadal są dla niektórych osób ciężkim tematem, powinniśmy pamiętać o tym, że jest to jedna z szybciej rozwijających się branży medycyny. Zabiegi ginekologii estetycznej skierowane są do pań, które chcą pozbyć się problemów zdrowotnych, przykładowo Zespołu Rozluźnienia Pochwy. Kobiety zauważają poprawę swojego życia intymnego, a także przywrócenie pewności siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami