Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Alternatywny sposób leczenia grzybicy paznokci laserem

Pojawianie się grzybicy skóry to bardzo dokuczliwa przypadłość, dotycząca dużej liczby pacjentów – dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Miejsc, gdzie można nabawić się grzybicy jest wiele. Pośród nich wyróżnia się pływalnie, fitness kluby i publiczne WC. Grzyby rozwijają się w rozgrzanych oraz zawilgłych miejscach. Te pomieszczenia sprzyjają rozwijaniu się groźnych bakterii, ponieważ pojawia się problem z utrzymaniem czystości. Zagrożenie zarażenia się bakteriami jest większe wtedy, gdy jesteśmy osłabieni. Innymi czynnikami są życie w stresie, przepracowanie, zmiany endokrynologiczne. W momencie, gdy problemy już się pojawią, grzybicą łatwo zarazić się ponownie. Planujesz pozbyć się powracającego i męczącego problemu? Rekomendujemy laserowe leczenie grzybicy.

Leczenie grzybicy skóry i paznokci laserem - co powinnaś wiedzieć?

W krakowskiej klinice Vesuna do przeprowadzenia tego typu zabiegów stosuje się urządzenia najwyższej jakości. Usuwanie grzybicy skóry jest dzięki temu niezwykle skuteczne. Laserowe leczenie Leczenie grzybicy skóry laserem polega na naświetlaniu powierzchni dotkniętych grzybicą. Cena zależna jest od liczby zarażonych miejsc. Leczenie zmian w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna z kilku paznokci kosztuje 250 złotych. Konkretny koszt leczenia ustala się zazwyczaj z dermatologiem. Poleca się kilkukrotne przeprowadzenie zabiegu laserem dla otrzymania optymalnego efektu. Leczenie grzybicy paznokci za pomocą lasera zaczyna się od 4 serii zabiegów, które odbywają się co tydzień. Potem zabieg przeprowadzamy co kilka miesięcy.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Leczenie grzybicy laserowo jest zupełnie nieinwazyjne. Leczenie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne, co jest jego ogromnym plusem. Laserowe leczenie grzybicy jest niezwykle skuteczne. Dodatkowymi zaletami laserowego leczenia grzybicy skóry są długotrwały efekt oraz lepsza efektywność. Leczenie grzybicy laserem nie wiąże się z jakimikolwiek komplikacjami.

Leczenia grzybicy skóry i paznokci laserem FOTONA - nowoczesna metoda

W Vesunie w Krakowie do usuwania grzybicy korzysta się z najlepszego lasera FOTONA. Laser ten jest liderem wśród produkcji innowacyjnych aparatów laserowych na świecie. Z powodu kalibracji, laser wypuszcza promień o określonych parametrach. Ta cecha podwyższa bezpieczeństwo zabiegu, co jest naprawdę ważne. Starsze lasery miewają problemy z za mało dynamicznym wzrostem i spadkiem mocy lasera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami