Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Czym się zajmuje ginekologia estetyczna?

Zabiegi ginekologii plastycznej kierowane są szczególnie do pań, które walczą dolegliwościami spowodowanymi niewłaściwą pracą układu moczowo-płciowego i brakiem satysfakcji z pożycia seksualnego. Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu czy obkurczanie miejsc intymnych pozwala pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości. Zabiegi zaleca się również pacjentkom, pragnącym poprawić kształt swych okolic intymnych.

Co warto wiedzieć o ginekologii estetycznej?

Ginekologia estetyczna to obecnie jedna z najpopularniejszych specjalności medycyny. Polega ona na korekcie narządów płciowych. Zamierzeniem tego typu zabiegów jest nie tylko poprawa wyglądu, lecz też przełamanie bariery psychicznej w kontaktach seksualnych. Przeprowadzamy zabiegi ginekologii estetycznej, w trosce o sprawność i nastrój pań. Krakowska klinika Vesuna wykonuje m.in. laserowe leczenie inkontynencji, laserowe obkurczanie pochwy, laserowe wybielanie i zmiana kształtu warg sromowych, wybielanie odbytu.

Na czym dokładnie polegają zabiegi?

Zdarza się, że po urodzeniu dziecka i w czasie przekwitania kobiety dotyka rozluźnienie mięśni pochwy. Następstwem jest spadek satysfakcji seksualnej. Tego typu schorzeń możemy pozbyć się dzięki zabiegowi laserowemu. Laserowe obkurczanie pochwy jest bezbolesne i bezpieczne, czym różni się od innych opcji leczenia. Powoduje ono większą produkcję kolagenu, co powoduje zwiększoną jędrność i napięcie błony śluzowej pochwy. Zabieg nie wiąże się z żadną rekonwalescencją, natychmiast wrócić można do zwyczajnych aktywności.

Na skórze okolic intymnych uwidaczniają się różnorakie odbarwienia. Na zmianę koloru wpływa opalanie na solarium, ciąża oraz hormony. Problem może być również dziedziczny. Sposobem pozbycia się problemu jest rozjaśnianie strefy intymnej. Zabieg wybielania polega na traktowaniu okolic intymnych wiązką laserową. Skutkuje to wybieleniem stref intymnych, większą jędrnością i odmłodzeniem. Zabiegi laserowego wybielania wykonywane w klinice Vesuna w Krakowie są całkowicie bezpieczne.

Ginekologia plastyczna - szczegóły

ELIS ELITE INTIMA to aparat który stosuje się do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej. To przełomowy sposób niechirurgicznego ujędrniania oraz zmniejszania objętości miejsc intymnych oraz zwiększania satysfakcji seksualnej. W krakowskiej klinice Vesuna korzystać możemy z pakietów zabiegów. Sześć to koszt rzędu 2400zł. Możemy także wybrać pojedynczy zabieg. Koszt jednego zabiegu to 400 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami