Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Depilacja laserem

Sprzęt Palomar Vectus wyprodukowano w firmie przodującej w dziedzinie urządzeń laserowych. Laser tworzy delikatny strumień promieni o długości 810 milimetrów. Promień pochłaniany jest przez barwnik włosa, przez co cebulka ulega zniszczeniu. Włosy, będące na etapie wzrostu łatwiej poddać efektywnej depilacji laserowej. Depilacja laserowa jest trwała. Tym sposobem pozbędziemy się także zmian pigmentacyjnych. Aparat Palomar Vectus zaopatrzono także w głowicę chłodzącą, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Gdy decydujemy się na depilację laserem, wybrać powinno się obszar, z którego pragniemy usunąć włoski czy plamy pigmentacyjne. Głowica urządzenia dopasowywana jest do wybranej części ciała. Przed rozpoczęciem depilacji lekarz analizuje rodzaj owłosienia oraz skóry. Dzięki temu dobierane są idealne parametry. Lekarz ustala fenotyp skóry czytnikiem SKINTEL, określającym poziom aktywnej melatoniny w skórze oraz przekazuje te informacje do urządzenia. Wykonując trwałą depilację w dobrym studiu, nie musimy bać się poparzeń.

Jakie efekty daje ten zabieg?

Zabieg jest stuprocentowo bezinwazyjny. Poprzez działanie powierzchniowe nie zostaje zniszczona struktura włosa. Tak depilacja daje najtrwalsze efekty. Ponadto nie wiąże się z jakimkolwiek bólem i ryzykiem. Nie naraża nas też na żadne powikłania. Zabieg z zastosowaniem aparatu Palomar Vectus pozwala pozbyć się nawet wszystkich włosów. Żeby osiągnąć najlepszy efekt, zaleca się wykonać zabieg pięcio- lub sześciokrotnie. Jeżeli interesuje Cię pozbycie się przebarwień skórnych na ogół wystarczy pojedynczy zabieg.

Depilacja laserem - łydki, ręce, broda czy kark?

Przed zabiegiem wskazujemy obszar ciała, który ma być poddany depilacji. Tą metodą można przeprowadzać zabiegi na to: twarz, ręce, tors, plecy, pachy, bikini, pośladki, nogi, uszy, poliki, baki, szyja, broda. Odstępy czasowe między zabiegami są zależne od danego obszaru ciała. Od obszaru i od czasu trwania depilacji uzależniony jest też koszt zabiegu, który w krakowskiej Vesunie waha się już od 100 do 600 zł za pojedynczą sesję. Trwałe usuwanie włosków jest świetną opcją dla pań i panów.

Zachowaj ostrożność

Decydując się na depilację laserem Palomar Vectus, pamiętaj o swoim zdrowiu. Lekarz przeprowadza wywiad aby nie mieć wątpliwości, że można przeprowadzić konkretny zabieg. Pacjent nie może mieć żadnych problemów ze skórą, cukrzycą i epilepsją. Nie należy zażywać leków, które obniżają krzepliwość krwi czy leków fotouczulających. Odradza się stosowanie depilacji ciężarnym i karmiącym piersią.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami