Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Nieinwazyjna metoda leczenia chrapania

Schorzeniem, na które cierpi wielu Polaków jest chrapanie. Może być ono powiązane z dodatkowymi chorobami. Zazwyczaj stanowi symptom problemów z układem oddechowym. Chrapanie może być powodowane przez przeróżne czynniki. W zagrożonej grupie znajdują się osoby palące papierosy i osoby starsze. Ma to negatywny wpływ na zdrowie pacjentów. Chrapanie może stanowić niebezpieczeństwo także u pacjentek będących w ciąży. Chrapanie to kwestię zdrowotną, która należy wyleczyć. Zignorowane może łączyć się z bezdechem sennym. Może zakłócić prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu. Jeżeli nie chcesz dopuścić do problemów zdrowotnych lub chrapanie przeszkadza Ci w normalnym funkcjonowaniu, wybierz się na jego laserowe leczenie. Zabieg pomoże zapomnieć o problemie.

Laserowe leczenie chrapania - opis zabiegu

Podczas laserowego leczenia chrapania dochodzi do ogrzania konkretnych obszarów jamy ustnej. tego typu zabieg wykonuje się profesjonalnym laserem. Wiązka promieni przesyłana przez aparat powoduje stymulację włókien kolagenowych. Dzięki temu zwiększa się ich elastyczność. Leczenie chrapania nie potrzebuje znieczulenia oraz żadnego okresu rekonwalescencji.

Laserowe leczenie chrapania - ilość zabiegów

Przed leczeniem chrapania laserem skonsultować należy się z lekarzem. Lekarz ustala, czy dana osoba kwalifikuje się do takiego zabiegu. Następnie naświetlaniu laserem poddaje się te fragmenty jamy ustnej, które powodują chrapanie. Jest bezbolesny i nie powoduje efektów ubocznych. Laserowe leczenie chrapania powinno się wykonywać w 3 seriach. Drugi zabieg powinien odbyć się 15 dni po pierwszym, a trzeci - 45 dni.

Zabieg leczenia chrapania laserem - nieinwazyjny zabieg, na który warto się zdecydować

Zabieg ten jest dużo bardziej efektywny w porównaniu do wcześniejszych metod pozbywania się tej przypadłości. Nie nie trzeba specjalnie przygotowywać się do zabiegu. Pacjent nie musi być także znieczulany. Zlikwidowano stosowanie wszelkiej kuracji pooperacyjnej. Zabieg może być przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych, ponieważ nie musi być odbywać się w sterylnym otoczeniu. Laserowe leczenie chrapania nie trwa zbyt długo, a chwilę po nim jesteśmy w stanie wrócić do normalnego funkcjonowania. Koszt pojedynczego zabiegu w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie to 500 złotych. Efektywność metody została potwierdzona przez szereg testów.

Jeżeli zastanawiasz się nad zabiegiem laserowego leczenia chrapania, skontaktuj się z lekarzami z Vesuny w Krakowie. Warto efektywnie wyleczyć się z problemu, z kolei laser doskonale się w tym temacie sprawdza, przynosząc satysfakcjonujące efekty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami