Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Cellulit - jak się go pozbyć?

Dzisiejsza nowoczesna kosmetologia pomaga pozbyć się pomarańczowej skórki poprzez wykorzystanie Lipomassage ENDERMOLOGIE i TriLipo MAXIMUS MED. Są to najbardziej skuteczne, bezpieczne zabiegi pozbywania się cellulitu oraz likwidacji tkanki tłuszczowej, które odznaczają się bezinwazyjnym działaniem. Urządzenia te posiadają najważniejsze certyfikaty w branży.

TriLipo MAXIMUS MED pomoże pozbyć się cellulitu

Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach medycyny estetycznej. Urządzenie, które wykorzystuje się przy tym zabiegu działa na nasz organizm pod wieloma względami. Całość składa się na kilka etapów. Poprzez uzyskaną energię tłuszcz uwalnia się z komórek. Przemiana materii zostaje przyspieszona ze względu na odpowiednio wysoką temperaturę. Maszyna wywołuje ciśnienie, doprowadzające do eliminacji niechcianego tłuszczu. Tego typu efekt "ściskania" skutkuje drenażem limfatycznym. Sprzyja to dotlenieniu i detoksykacji komórek. Ostatnim etapem jest modelowanie, które jest wisienką na torcie. TriLipo MAXIMUS MED zabiera około godzinę. Dla najlepszego efektu, zaleca się przeprowadzenie zabiegu 6 razy. Po wykonaniu zabiegu pacjent jest w stanie wrócić do swoich obowiązków.

Na jakiej zasadzie działa endermologia?

Lipomassage ENDERMOLOGIE sprzyja osiągnięciu wymarzonych efektów. Dzięki podciśnieniu redukujemy cellulit, wygładzamy skórę i modelujemy sylwetkę. W Vesunie w Krakowie endermologia trwa jedynie czterdzieści minut. Poleca się skorzystanie z serii dziesięciu powtórzeń. Najpierw należy powtarzać go co 3-4 dni.

Jakich efektów możemy spodziewać się po Trilipo i LPG ENDERMOLOGIE?

Skutecznie usuwają cellulit oraz wyszczuplają. Uzyskane efekty zauważyć możemy natychmiast i utrzymują się przez dłuższy okres. Zabiegi Trilipo i Lipomassage ENDERMOLOGIE są stuprocentowo bezpieczne. Znieczulenie nie jest konieczne. Dzięki TriLipo MAXIMUS MED oraz LPG ENDERMOLOGIE skóra jest ujędrniona. Metody te działają ujędrniająco oraz zmniejszają obwód ciała.

TriLipo MAXIMUS MED i LPG ENDERMOLOGIE - które części działa możemy wyszczuplić?

Działaniom można poddać różne obszary ciała, między innymi podbródek lub uda i pośladki. Warto jednakże pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia tego typu zabiegu, z tego powodu zanim się na niego zdecydujemy, należy porozmawiać ze specjalistą.

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz endermologia możemy wykonać w Vesunie w Krakowie. Cena pojedynczego zabiegu to 500 złotych. Seria 4 zabiegów kosztuje 1619 zł, a sześć ma cenę 2159 złotych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami