Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Jak skutecznie usunąć blizny?

Technologia PIANO służy do laserowego likwidowania blizn i zmian skórnych. Tego typu zabieg jest ceniony dlatego, że pozwala na usunięcie różnorakich zmian skórnych. Sprawnie rozjaśnia zmiany. Ochrania też przed ich rozrostem. Jest polecaną metodą minimalizowania zmian skórnych, bo taki zabieg zrobić można od razu po ich pojawieniu się.

Redukowanie blizn i zmian skórnych przy użyciu lasera

Jest to naprawdę efektywny zabieg. Pozwala pozbyć się blizn od razu, gdy powstaną, jak również po dłuższym czasie. Pobudza ich gojenie oraz hamuje wytwarzanie się keloidów. Laser jest w stanie radzić sobie z przeróżnymi bliznami, po wielu operacjach jak i przebytych urazach. Laserowe usuwanie blizn w krakowskiej Vesunie przyniesie satysfakcjonujące efekty w momencie, gdy chcesz pozbyć się świeżych blizn, blizn po zabiegach operacyjnych, pourazowych, po cesarskim cięciu i tych trudno gojących się.

Laserowe usuwanie blizn - postaw na nowoczesne metody

PIANO używa dłuższych wiązek światła. Pomaga to otrzymać całkowity efekt szoku cieplnego na skórze właściwej. Zabieg laserowy nie naraża skóry na niepotrzebne urazy termiczne. Zabieg należy zrobić 5 razy. Zaleca się miesięczne przerwy między poszczególnymi zabiegami. Poprawa zauważalna jest w zasadzie od razu.

Laserowe usuwanie blizn i zmian skórnych - jak dbać o siebie po zabiegu

Laserowe likwidowanie blizn w Vesunie w Krakowie związane jest z konsultacją ze specjalistą. Odbywa się ona przed i po zabiegu. Od niego dowiadujemy się, w jaki sposób pielęgnować skórę. Są to tylko podstawowe czynności. Jest to kwestia podstawowych zabiegów higienicznych.

Dlaczego warto zdecydować się na redukowanie blizn za pomocą lasera?

Minimalizowanie blizn laserem możemy zrobić zaraz po operacji. Systemy używane do takich zabiegów są naprawdę skuteczne. Mają one działanie wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki czemu rezultaty zabiegów są lepsze. Zmiany likwidowane są warstwowo, dlatego zabieg jest bardziej efektywny. Podgrzewanie naskórka w trakcie zabiegu doprowadza do zmianą głębszych struktur. Naskórek goi się po kilku dniach. Koszty nie są wysokie. Pozbycie się jednej zmiany skórnej to koszt stu złotych. Pakiety zabiegów są na ogół tańsze. Zlikwidować możemy i małe i duże zmiany. Nawet te, których szerokość to 30 cm2.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami