Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - nieinwazyjny zabieg powiększania biustu

AQUAFILLING BODYLINE to zabieg skierowany do pań, które chcą poprawić swoją figurę. Jeżeli marzysz o zmianie wielkości piersi, lecz nie chcesz poddawać się operacji albo nie pasuje Ci długa rekonwalescencja, to doskonała metoda dla Ciebie.

Dlaczego warto zdecydować się na AQUAFILLING BODYLINE?

AQUAFILLING BODYLINE to metoda, która ma bardzo dużo pozytywnych aspektów, jest też mniej inwazyjna niż wstawianie implantów. Rekonwalescencja po zabiegu zajmuje tylko 24h. Później można bez problemu wrócić do codziennych obowiązków ciesząc się odmienionym rozmiarem biustu. Pełen rezultat jest zauważalny po dwóch tygodniach od zabiegu. Jest to nieinwazyjny sposób zmiany kształtu piersi. Po zabiegu poprawione piersi mają upragniony rozmiar, a ryzyko powikłań jest minimalne. Efekty widoczne są dość długo. Zmiana rozmiaru piersi trwa około trochę ponad godzinę. Substancja nie pozostawia żadnych dostrzegalnych śladów po wykonanym zabiegu.

AQUAFILLING BODYLINE - czym charakteryzuje się zabieg?

Najlepszym na rynku preparatem do konturowania ciała jest AQUAFILLING BODYLINE. Za jego pomocą jesteś w stanie ulepszyć jędrność i powiększyć piersi. Preparat AQUAFILLING BODYLINE ma żelową konsystencję, a składa się z soli fizjologicznej i poliamidu. Wstrzykuje się go pod skórę we wskazanym przez pacjenta obszarze. Do zabiegu używa się narzędzi jednorazowych, dzięki czemu ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Zabieg wiąże się z miejscowym znieczuleniem. Dodatkowo do preparatu również dodaje się środek znieczulający, by pacjent czuł się komfortowo. Cena zabiegu AQUAFILLING BODYLINE w krakowskiej klinice Vesuna zależy od ilości wprowadzanego preparatu – sto mililitrów to koszt 5500 złotych.

Jak zachować się po zabiegu?

Po dniu od nieoperacyjnego powiększania piersi można powrócić do swych codziennych obowiązków. Istnieje jednak kilka rzeczy, o których nie powinno się zapominać. 3-4 dni od wykonanego zabiegu nie powinniśmy myć biustu pod prysznicem. Przez miesiąc poleca się noszenie bielizny modelującej. Zaleca się także unikanie treningów, angażujących części ciała poddane AQUAFILLING BODYLINE. Przez 4 tygodnie powinniśmy się również unikać kąpieli słonecznych w solarium oraz sauny. Po zabiegu nie powinno się spać na boku.

Zabieg AQUAFILLING BODYLINE - o czym należy pamiętać?

AQUAFILLING BODYLINE - zabieg przeprowadzany w klinice Vesuna w Krakowie jest konsultowany z wykwalifikowanym specjalistą. Pacjent informowany jest o poszczególnych etapach zabiegu, a także o występujących przeciwwskazaniach. Powinniśmy się z nimi zaznajomić przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami